Ekonomi

MMMGD Başkanı Halim Demirkan, GMİS’i Uluslararası Endüstriyel Miras Sempozyumu’na davet etti

GMIS’i ziyaret eden Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği (MMMGD) Başkanı Halim Demirkan, Türkiye’nin yanı sıra 9 ülkeden katılımcıların yer alacağı Zonguldak’ta düzenlenecek Uluslararası Endüstriyel Miras Sempozyumu’na Başkan Hakan Yeşil ve Genel Merkez Yöneticilerini davet etti. .

22-24 Mayıs 2024 tarihlerinde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Endüstriyel Miras Sempozyumu’na Türkiye’nin yanı sıra 9 ülkeden konuklar katılacak. Uluslararası madencilik açısından önem taşıyan sempozyumda madencilik bölümü, uygulanabilirliği gibi konular ele alınacak. çalışmalar, endüstriyel miras, mimari yapıların korunması, sosyo-ekonomik faaliyetler ele alınacaktır. Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği (MMMGD) Lideri Halim Demirkan, GMİS Genel Merkez Yöneticilerini davet etmek üzere sempozyumu ziyaret etti. GMİS Genel Organizasyon ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ve Genel Mali Sekreter Yalçın Yiğit ile bir araya gelen Demirkan, sempozyuma Başkan Hakan Yeşil ve tüm yöneticileri davet ettiklerini belirtti.

Demir ayrıca sempozyumun Türkiye’nin madencilik açısından en önemli şehri Zonguldak’ta yapılmasının değerli olduğunu, bu tür çalışmaların madencilik departmanına olumlu geri dönüşler sağladığını da belirtti. -ZONGULDAK

ferizli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu