Haber

İstanbul’da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

“14. Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu” yarın (22 Ekim Pazar) İstanbul’da gerçekleştirilecek.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, yarış nedeniyle trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından belirlendi.

Bu kapsamda Abay Caddesi üzerinde yer alan Eski Belediye Başkanlığı binası önünde 00.00-12.00 saatleri arasında trafik akışı sağlanamayacak.

İlçede 08.00-12.00 saatleri arasında Zakirbaşı, Balıklı Kazlı Çeşme, Belgrad Kapı Yolu, İmamhatip Yolu, Çinoğlu Çıkmazı, Balıklı Silivrikapı Yolu, Balıklı Seyitnizam Yolu, 40. ve 246. sokaklar, Asımkazancıgil, Seyitnizam, Yunus Emre (gidiş-geliş), Rauf Denktaş, Semiha Şakir, Prof. Dr. Muammer Aksoy, Zübeyde Hanım ve Gümüşsuyu Davutpaşa caddeleri ile İnönü Bulvarı trafiğe kapatılacak. Kıyı Kennedy Caddesi’nin kuzey ve güneyinden gelen trafik 16/9 köprüsü yönünde kapatılacak.

Yarış güzergahı üzerinde bulunan cadde ve sokaklara çıkan tüm yollar, etkinlik bitene kadar araç trafiğine kapatılacaktır.

Bu yollara alternatif olarak Öncü Yıl, Kıyı Kennedy, Ambarlar ve Mevlana caddeleri ile Ekrem Kurt Bulvarı kullanılabilir. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu